Tarımsal üretimin maksimum verimlilik seviyesine ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz. Ürün çeşitliliğimizi bölgelere, ürüne ve doğanın tepkilerine göre belirleyerek, çiftçilerin her şartta yüksek verimli sonuçlara ulaşmasını sağlıyoruz.

Bitki besleme ‘’gübre’’ olarak nitelendirdiğimiz ürün ağımız, Dünya standartlarına tam uyumlu. Dünya’da ilk Sector Tarım A.Ş. olarak geliştirdiğimiz ve üretim teknolojimiz olan Biomotiva teknolojisi, motivasyonu yüksek bitkilerin yetiştirilmesi için tüm ürün çeşitliliğimizin gelişim ve üretim alt yapısını oluşturuyor.

Türkiye’de ilk Sector olarak gerçekleştirdiğimiz ‘’Yerinde Analiz’’ programımız sayesinde, çiftçiye özel gübre üretim dönemini başlattık. Tarımsal üretimin ve teknolojilerinin gelişmesi için Dr. Sector Bilim Merkezi’miz 2016 yılında kuruldu ve ülkemizin tüm tarım alanlarında aktif veri analizine başladı.

Dr. Sector Bilim Merkezi’miz, Dünya standartlarında veri analizi, kuluçka ve ürün çeşitliliğini yapılandırma aksiyonlarını tamamlıyor. Tüm ürünlerimizin analiz, keşif, uygulama, üretim, kalite, fiziksel denetimleri bilim merkezimiz tarafından hassasiyetle yürütülüyor. Dr. Sector Bilim Merkezi, profesyonel akademi ekibimiz tarafından yönetilerek, sahada aktif olan ziraat mühendislerimiz ile bilgi bankasını sürekli geliştiriyor.

Üretim ve lojistik kapasitesi yüksek düzeye sahip olan üretim tesisimiz, 20.000 m2 operasyon alanına sahip. Türkiye’nin ilk akıllı tarımsal üretim entegre tesisi olarak, sürekli üretim teknolojilerini güncelliyor ve üretim çözümleri üzerine yatırımları sürdürüyoruz. Üretim parkımız, toz ve sıvı gübreler olmak üzere iki ana kategoride üretim gerçekleştiriyor. Her ürünün periyodik içerik kontrol sistemi ve lisans sistemi ile sıfır risk kalite yönetim politikamız işletiliyor. Ziraat mühendislerimiz ile ülke genelinde veri toplama, analiz, tarımsal risk yönetimi ve sürdürülebilir verim üzerine her yıl projeler gerçekleştiriyor ve uyguluyoruz.

Sector Tarım A.Ş. olarak, ülkemizde genç ziraat mühendislerimiz ile sosyal sorumluluk kapsamında şirket içi start-up gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin sanat ve spor alanında sahip olduğu genç değerlerimizi destekliyor, geleceğin dinamiklerinin yeşermesinde yer almaktan gurur duyuyoruz. 200’ü aşkın ürün markası ile özel gübre kombinasyonu ve Dünya markaları ile iş ortaklımız sayesinde Türkiye’nin en hızlı gelişen tarım markasıyız.