Bu Tesis Senin!

Dünya'da sürekli değişim gösteren yerleşik iklimler ve doğanın metabolizması, sürekli araştırma ve geliştirme gerektiriyor. Sector Bilim Merkezi sayesinde tüm iklimlerin yapısını inceleyerek çiftçilerimizin ''Bana Özel'' gübre üretim modelini geliştiriyoruz.

Çiftçilerimiz, satış öncesi hizmetlerimiz kapsamında ekim yapacağı bölge hakkında detaylı bilgi alarak veya inceleme talep ederek, özel gübre üretimi gerçekleştirebiliyor. Çiftçilerimizin değişen iklim koşullarında kazancını korumak ve yükseltmek amacıyla üretime odaklanan tesisimiz, tüm çiftçilerimize açık. Dilerseniz, size özel üretilmesini istediğiniz bitki besleme formülünün geliştirilmesini ve üretilmesini sağlayabilirsiniz. Mühendislerimiz sizinle birlikte üretimin en sağlıklı şekilde gerçekleşmesini sağlayacak ve sahada toprağınıza uygulama programını hazırlamış olacak.

Bana Özel Gübre üretim modelinde çiftçilerimiz, hem tarlasının biyolojik yapısını hem de her türlü iklim koşullarında daha dayanıklı ürün yetiştirme formülünü yeniden keşfediyor. Hasat sonuçlarında verimliliğin ve bu verimin sürelilik arz etmesinin önemi büyük. Veriminizi kontrol altında tutmak ve kendi gübrenizi üretmek için şimdi bizimle irtibat kurunuz.

Bana Özel Gübre İstiyorum > 444 1 283